דין פלילי

משרדנו בעל ניסיון רב בכל הקשור להליכים פליליים, החל משלבי החקירה הראשוניים וכלה בניהול תיקים שונים ומורכבים בבתי המשפט.
למשרד ניסיון רב בהופעות בבתי משפט בערכאות השונות. משרדנו פועל באופן מיידי אל מול הרשויות תוך שמירה עלל דיסקרטיות מוחלטת ושמירה על פרטיותם של הלקוחות.

בראש המשרד עומד עו"ד גל וולף בעל תואר שני במשפטים.
עו"ד וולף החל את דרכו כמתמחה בפרקליטות ומאז צבר ניסיון מקצועי רחב תוך התמחות בהליך הפלילי.
לעו"ד וולף ניסיון עשיר בהופעות בבתי משפט ובכל שלבי ההליך הפלילי והינו בעל הסמכה מיוחדת להופעה בבתי דין צבאיים.
משרדנו מעניק שירות אישי, מקצועי ומסור בכל תחומי המשפט הפלילי ומטפל בכל הקשור לעבירות פליליות בהן מעורבים בגירים אוו קטינים. משרדנו מייצג ומלווה את הלקוח החל מהשלב הראשוני בו הוא מוזמן לחקירה במשטרה וכן בפני הערכאות המשפטיות השונות במידה ומוגש כתב אישום.
למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור לניהול הליכים מול משטרת ישראל ולרבות סגירת תיקים בטרם הגשת כתב אישום. כמו כן משרדנוו מטפל בפניות לעיכוב הליכים אשר מוגשות ליועץ המשפטי לממשלה וכן מול הרשות התובעת לרבות הליכי שימוע. למשרדנו ניסיון רב במחיקת הרשעות פליליות ובמניעת הרשעות.
משרדנו בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי צווארון לבן לרבות תיקים הקשורים לעבירות הלבנת הון, חילוטים, עבירות מחשב, עבירות מיסויי אל מול מס הכנסה ומע"מ.
משרדנו משתף את הלקוח בכל תהליך קבלת ההחלטות תוך מתן הסבר מפורט בנוגע לשלבי ההליך, קו ההגנה והתוצאה הרצויה בכלל מקרה ומקרה.

שאלות ותשובות לדין פלילי

גם לאחר הגשת כתב אישום ולאחר בחינת חומר הראיות ניתן להגיש בקשה לביטול כתב האישום וזאת במקרים המתאימים.
ללא הסכמת החשוד לא ניתן לערוך מסדר זיהוי, אך חשוב להדגיש כי סירוב לעמוד למסדר זיהוי יכול לפעול לרעת החשוד. עו"ד מטעם החשוד יכול ואף רצוי כי יהיה נוכח בעת מסדר הזיהוי וזאת על מנת להקפיד על תקינות מסדר הזיהוי וכן על מנת לייעץ לחשוד בדבר זכויותיו במהלך מסדר הזיהוי.
במדינת ישראל בהליכים פליליים אין משמעות לבדיקת פוליגרף. מטרת בדיקת הפוליגרף הינה להפעיל לחץ על הנחקר אך בפועל לא ניתן להציג את תוצאותיה בפני בית המשפט והיא אינה קבילה. על כן מומלץ תמיד להתייעץ עם עו"ד טרם הסכמה לבדיקת פוליגרף.
כן. ניתן להגיש בקשה מנומקת למחיקת רישום פלילי או בקשה לקיצור משך תקופת הרישום הפלילי.
לא. קיים הבדל בין רישום משטרתי לבין רישום פלילי. ברישום המשטרתי נרשמות כל התלונות אשר הוגשו נגד אדם במשטרה, אין בכך משום רישום פלילי אלא המדובר במרשם משטרתי פנימי לעומת זאת רישום פלילי מתקבל רק לאחר הגשת כתב אישום ולאחר שבית משפט מוצא אותך אשם בעבירה, כלומר אם לא הורשעת בבית משפט אין נגדך רישום פלילי אלא רישום משטרתי בלבד.